Yüksek GB'lı dosyaları nasıl gönderebiliriz?

ses1842 (64) 3 yıl önce sordu

Uzun video , yüksek mb'lı dosyaları nasıl ve nereden yollayabiliriz? En kolay yolu nedir ?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

https://wetransfer.com/ gibi sitelerden faydalanabilirsin. Bu siteler yüksek boyutlu dosyaların paylaşılması için uygun.

Yine Google Drive kullanabilirsin. Google Drive ile dosyalarını paylalabilirsin.  Kendinle ya da başkaları ile. Ben genelde Google Drive kullanıyorum.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Evler yakınsa, Flash disk ile veya taşınabilir disk ile götürmek olacak. Onun dışında upload hızı düşük olduğu sürece uzaktan göndermek çok zor olur. Bunun bir yöntemi yok maalesef.

ses1842 3 yıl önce

Varmış hocam :=) @hydra

hydra 3 yıl önce

Evet varmış. Bulut transferi sanırsma