Yüz değiştirme uygulamaları var mı?

baxud (1) 5 yıl önce sordu

Mesela ben yüzümü oraya koyacağım. Orada kel, sakallı, gözlüklü vs. bana nasıl yakışır diye göreceğim. Böyle uygulamalar var mı?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Android için saç, sakal tasarım uygulamaları var. Örnek:  Man Hair Style: Beard Style, Mustache Photo Editor

Buradaki Google Play aramasını tıklarsan sana pek çok program getirecek: Saç, sakal uygulamaları

Fotoğrafını ekliyorsun, saç, sakal, gözlük ekleyebiliyorsun üzerlerine.