Yüz özelleştiren uygulama önerisi!

wexu (1) 6 yıl önce sordu

Kısaca şöyle anlatayım. Resmimi oraya koyacağım, kel, uzun saç, kısa saç, hangi saç modeli, hangi sakal tipi bana yakışacak. Bir nevi photoshop gibi.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

FaceApp uygulaması sizin işinize yarar mı? Daha önce denediniz mi?

FaceApp: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.faceapp&hl=tr

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

FaceAPP.

Fotoğrafınızı seçiyorsunuz sizi, kel, ünlü birine benzetiyor, Bebek yapıyor yüzünüzü. kız yapıyor, Erkek yapıyor. ÜCRETLİ sürümünü satın alarak daha fazla yüz seçebiliyorsunuz.

FACEAPP: