z*******1 @gmail. com bu adres üzerinden şahsıma hakaret ve küfür ediliyor.Bu hesabi bulabilirisiniz.Yardimci olursanız sevinirim.

kullanici500060 (1) 2 yıl önce sordu

Şahsıma Küfür ve hakaret edilmiş

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Kişinin adını, soyadını bulmak pek mümkün değil ama o kişinin maillerini raporlayıp kişiyi engelleyebilirsiniz. Mesaj raporlama için gönderideki üç noktayı açıp güvenlik seçeneklerinden "sorun bildir" seçeneğini kullanabilirsiniz, ardından da hakaret ve küfürden dolayı kişiyi raporlayıp engelleyebilirsiniz.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Yıldızlı email konusu daha öncede pek çok kez soruldu. z*******1 @gmail. com gibi yıldızlı epostaları deşifre etmek mümkün değil.  yıldızların arkasında bir şey gizli değil.  Sana z*******1 @gmail. com gösterilen mailde ekranda geçekten yıldızlar var.  bunu kodla filan kırmak mümkün değil, kırılacak bir şey yok zaten ortada.