zararlı yazılım klasörü silme

aquit (1) 9 yıl önce sordu

CSE zararlı yazılımını gösterdiğiniz gibi sildim ancak tek bir klasör kaldı silinmiyor ne yaptıysam ve google ı açtığımda tekrar portal sepetine yönlendiriyor nasıl silebilirim klasörü

Toplam 4 cevap

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Iobitin kurulum kaldırıcı programını dene tabi bahsettiğin şey bir uygulamaysa :)

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

 selam  aquit benimde başıma gelmişti bu portal sepeti  tarayıcı korsanı önce başlat tıklat gizlidosyaları ve kı-klasörleri tıklat gizli dosyalar ve ve sürücüleri göster de burdan çık şimdi sırasıyla  önce c sürücü tıklat  açılan sayfada windows buna tıklat açılan sayfada system32 buna tıklat ve açılan sayfada   grouppolcy  bunu silmiştimm ve ben sorunumu bu şekilde halletmiştimm  paylaşmak belki sizede faydalı olabilir

aquit (1) 9 yıl önce cevapladı

emir kardeşm yaptm ama google ı açtığımda hala ana sayfam portal sepeti olarak açılıyo