Zararlı yazılımlara karşı güvenli, etkili ve yaygın kullanılan yazılımlar hangileridir? Nereden download edilirler ve nasıl kullanılırlar?

temmuz (12505) 7 yıl önce sordu

Zararlı yazılımlara karşı güvenli, etkili ve yaygın kullanılan yazılımlar hangileridir? Nereden download edilirler ve nasıl kullanılırlar?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Benim sistemimde tercih ederek güvenle kullandığım yazılımlar şunlardır ve PC için temel antivirüs program ile birlikte sistem güvenliği için gayet yeterli olurlar.

Tavsiye ederim:

1- Junkware Removal Tool

Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

2- Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

3- HitmanPro

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Ek olarak reklam yazılımları için;

AdwCleaner

Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)