Zenmate güvenlimi indirirsem bişey olurmu? ve nasıl durdurulur?

atavistic (7) 7 yıl önce sordu

zenmate indireceğim ancak nasıl çalşır ve nasıl durdurulur/silinir bilmiyorum

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

uzmanim.net'te önerilen tüm uygulamalar güvenilirdir. Burada güvenilmeyen bir içerik paylaşıldığında moderatörler bunları siliyorlar.

Zenmate Chrome'a eklenti olarak yükleniyor.  Tarayıcı çubuğuna simge geliyor. simgeyi tıkladığında On / Off gibi seçenekler var. Off yaparsan kapanır.

Ya da tarayıcı eklentilerinden kendin de kapatabilirsin.