Ziraat Bankası - Agile Dönüşümünde Test Süreçleri ve Test Otomasyonu

ergin (2539) 7 yıl önce sordu

Ziraat Bankası - Agile Dönüşümünde Test Süreçleri ve Test Otomasyonu nasıl yapıldı?

Journey Test nedir?

Acceptance Testleri, Regresyon Testleri nelerdir?

Ziraat Bankası Test Life Cycle nedir? nasıl uygulanır?

Test Case ve Test Data oluşturma nasıl yapılır?

Test Pipeline, Test süreleri ve Test raporları nasıl uygulanmaktadır?

Agile takımlarda takım içi iletişim nasıl olmalıdır?

Toplam 1 cevap

ergin (2539) 7 yıl önce cevapladı

TestHive etkinliğinde Ziraat Bankası - Agile Dönüşümünde Test Süreçleri ve Test Otomasyonu süreçlerini anlattığım sunumu yaptım. Kalitenin kültüre nasıl dönüştüğünü anlatmaya çalıştım.

Soruda bahsettiğim konular ve çok daha fazlasını etkinlik videosunu izleyerek ulaşabilirsiniz. Umarım faydalı olur :)

Ziraat Bankası - Agile Dönüşümünde Test Süreçleri ve Test Otomasyonu etkinlik videosu

alattin 7 yıl önce

Tebrikler Ergin, harika bir sunum olmuş :)