Ziraat Bankası uygulamadan hesap nasıl açılır?

mat7 (341) 1 yıl önce sordu

Ziraat Bankasında olan hesabıma sadece maaşımın yatıp yatmadığını kontrol etmek için ziraat bankası uygulaması indirdim fakat uygulamadan nasıl hesap açacağımı bulamadım .
Bu hesabı nasıl açabileceğimi bana tarif edebilir misiniz rica etsem?

( Sorum siteye uygun değilse kaldırın hemen ve kusura bakmayın lütfen..)

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

https://bireysel.ziraatbank.com.tr/Transactions/Login/FirstLogin.aspx?ReturnUrl=%2f

Bu linkten bilgilerinizi giriyorsunuz.  Linkte aşağıda Dijital Bankacılık müşterimiz olmak için - HEMEN BAŞVUR yazan yere dokunacaksınız.

Telefonunuza şifre gelecek 2. adımda onu gireceksiniz. Daha sonra kart bilgilerini isteyecek. Onları da girdikten sonra hesabınız aktif olacaktır.

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Ziraat Bankasında hesabınız varsa şubeye giderek şifre alabilirsiniz. Ya da SIFRE yazıp aralarında boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi, Doğum Yeriniz, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu bilgilerinizi yazıp 4757'e SMS göndererek de şifre alabilirsiniz.

mat7 1 yıl önce

Telefon numarası banka kayıtlı olması şarttımı? Ve 4757 ücretlimi @ilkaybaki16 (537)