Zoomu kullanırken kendiliğinden kapanıp açılıyor

emir630970 (1) 4 yıl önce sordu

Bugün zoom kullanıyordum. Zoom aniden kapanıp açılmaya başladı. Malwarebyts ile bilgisayarı taradığımda hiçbirşey yoktu. İşin kötü yanı zoom u ders için kullanıyordum. Yani öğretmen ders anlatırkan aniden kapanıyordu ve sonra tekrar açılıyordu. Sorumu yanıtlarsanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

lonely (1) 4 yıl önce cevapladı

programda yada bilgisayarında zararlı yok rahat olabilirsin en azından zararlı kaynaklı değil :) internet bağlantın stabil olmadığı durumlarda program yeniden bağlanmayı deniyor