Zula error reading language file hatası

semm65 (85) 5 yıl önce sordu

 resimde de göründüğü gibi launcher açılıncada giriş ekranı gelmiyor0

Toplam 3 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki linkten sorunu çözebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=1JHPzBYxe_0

darkcrak 5 yıl önce

Başka youtube kanal linklerini bu sitede paylaşma kendin yazacaksan yaz.

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak Burası soru-cevap kısmı değil mi? adam soru sordu bende cevabını verdim bu videoyu izleyerek sorunu çözebilirsin dedim. @farurhenho , @hakan , @murat doğru mu? her link yasaksa o zaman ne anladım yardım işinden.

alattin 5 yıl önce

@ilkaybaki Her link yasak değil elbette. Amacımız uzmanim.net'te metin tabanlı içerik oluşturmak şuan için böyle bir yasak yok ama bunu ekleyeceğiz. Mümkün olduğunca buraya yazılı çözümleri paylaşmaya gayret edersen iyi olur.

kullanici163239 (1) 5 yıl önce cevapladı

bende aynı hatayı alıyorum arkadaşla ama duzelmedı napıcam

emrebnk (1) 5 yıl önce cevapladı

kardeş hatayı çözdüysen banada söyleyebilirmisin bende hala aynı hatayı alıyorum.