Zxyel modemde WPS ışığının yanıp sönmesi ne anlama geliyor?

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Zxyel modemde wps ışığının yanıp sönmesi ne anlama geliyor daha önce böyle birşey yoktu

Toplam 3 cevap

kemal00 (24) 5 yıl önce cevapladı

Bazen kendiliginden de acılıyor.Benim modemde wps kapalı oldugu halde acıldı sonra geri kapattım

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Eşleştirmek icin cihaz arıyor, eşleştirilecek cihazlara sinyal gönderiyor.

Bir şekilde WPS butonuna basılmış olmalı. Kisa bir sure sonra sinyal göndermeyi sonlandırmasi gerekirdi ama bu anlasilan kendiliğinden olmamış.

WPS düğmesine basarsan ve birkaç saniye basılı tutarsan herhalde durum normale dönecektir.

Yada modemi kapatarak yeniden açarsın, resetlersin.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Modemin WPS düğmesine bir şekile bastığın anlamına geliyor.