0 212 551 44 15 numaralı telefon kimin?

Son bir kaç haftadır annemin telefonuna  0 212 551 44 15 numaralı telefondan arama geliyor. Annem pek telefondan anlamaz o yüzden hep cevapsız çağrı olarak görüyoruz. Ben dolandırıcı olabilirler açma dedim.  0 212 551 44 15 numaralı telefon kimin? bilen veya duyan var mı, dolandırıcı olabilirler mi?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    0 212 551 44 15 numara Livatech adlı firmaya ait. Dolandırıcı değiller. Pazarlamacılar. Temizlik robotu pazarlıyorlar. O yüzden arıyorlar. Beni de aradılar bi kaç hafta önce. Galiba herkesi ariyorlar.

    alivecan alivecan (337)
    5 yıl önce cevaplandı

      LİVATECH - LİVATECH TEKNİK PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

      Siteleri https://www.ltlivatech.com.tr/iletisim/

      darkcrak darkcrak (5168)
      5 yıl önce cevaplandı

        http://www.nosorgulama.com Bu adresten kafana takılan numaralar hakkında yorumlar bulabilirsin.

        mutecessis mutecessis (216)
        5 yıl önce cevaplandı

          Benide Taciz eder gibi TTNET arıyor halbuki ortada ödenmeyen fatura vs yok olsada zaten gelirdi. :D

          infinity infinity (402)