0.60 mbps upload hızıyla 250MB dosyayı kaç dakikada yüklerim?

Upload hızınız kaç?

Benim Upload hızım 0.60

250 MB boyutundaki dosyayı ne kadar sürede Youtube'a yüklerim? Ve bu nasıl hesaplanıyor?

pukeh pukeh (5)
5 yıl önce sordu

  • Hangi modemi kullanıyorsun? ttnet mi? ilkaybaki16 5 yıl önce
  • D-smart pukeh 5 yıl önce
  • Bilinen modem alsaydın mesela ttnet, süperonline, ürk telekom gibi ilkaybaki16 5 yıl önce
  • @ilkaybaki16 Ne alaka modem ile önemli olan altyapı yeterliliği alt yapı 1 MBPS Destekliyorsa ister 1000 TL'lik modem alsın ister TTNET, Süperonline alsın alt yapının yettiği kadarını verir insanları yanlış bilgiyle Bilgilendirmeyelim! infinity 5 yıl önce
  • Pardon, bilmediğim için ya da aklıma gelmediği için yazmışımdır. ilkaybaki16 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Upload hızları maalesef bizim ülkemizin hiç iyi olmadığı bir konu. Senin upload hızınla benimki aynı. Hadi fiber neyse ama ADSL altyapıda upload hızları hiç iyi değildir.

0.60 mbps upload hızıyla ben 120MB dosya yüklemiştim 30 dk sürmüştü en az. Senin yüklediğin dosyada herhalde daha fazla sürer. Zaten o yükleme ekranından YouTube kaç dakika kaldığını söylüyor.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • 1 saat 8 dakika diyor. Fakat ona güvenmedim, size sorayım dedim.. pukeh 5 yıl önce
  • Hocam, Türkiye'de en iyi İSS hangisi? AKK kalkacak diyorlar birde. Zaten Upload yerlerde.. pukeh 5 yıl önce
  • Türkiye'de en iyi iss diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. Olsa olsa "kötünün iyisi" olur. Bizim ülkemizin sıkıntısı altyapı. Öyle AKK'yi kaldırdık demekle olmuyor bu işler. Bakalım göreceğiz ne olacak.. @pukeh omercik 5 yıl önce
  • Zaten hızım 16'ya kadar, fakat 11 üstünü görmedim. Birde AKK 50 GB, hız 5'e düşüyor.. Birde Upload 1 bile değil.. pukeh 5 yıl önce
  • @farurhenho bence AKK Kalkacak yerine başka bir şey gelecek. :/ infinity 5 yıl önce
  • Böyle bir şey olacağı zaten belli ama bakalım ne olacak hep beraber göreceğiz @infinity omercik 5 yıl önce

1 megabit = 0.125 megabyte esit.  Saniyede su kadar upload yaparsin:0.6 Mbps = 0.075 MB/s

Dakikada 4.5mb eder.  Bu da 250mb icin 55dk demek.

alattin alattin (16984)