%0 Prize Takılı Dolmuyor Hatası?

Merhaba, Grundig marka laptop bilgisayarımı 1 ay sonra arkadaşımdan aldığım harddisk ile tekrar açtım. Format vs hepsini yaptıktan sonra pil işaretinin olduğu yerde %0 prize takılı dolmuyor yazıyor ve prizi çıkardığım an bilgisayar direkt kapanıyor. Çözüm nedir acaba?

nevarres nevarres (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı marka/model bir laptop bataryası ile dene. Eğer sonuç farklı olursa yeni bir batarya satın alırsın. Ama sonuç değişmez ve aynı olursa problemin düzeltilmesi için bir teknik servise (bilgisayar tamircisine) başvurmak gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)