000webhost max_upload_filesize

merhaba;

ben 000webhost ucretsiz plan hosting kullaniyorum.

siteme youphptube scriptini kurdum .instal yerine geldikde hata veriyor kurmak icin ; upload_max_filesize ve post_max_size 100mb olmali bende ise 8 mb nasil artira bilirim soylerseniz sevinirim acil,

mustafamusik mustafamusik (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    000webhost.com belgelerinde bunu 3 farklı yolla yapabileceğin söyleniyor. Senin için sanırım en uygunu .htaccess dosyasını değiştirmek olacaktır.

    Ftp ile sunucuna bağlanmalı ve  public_html klasörü altındaki .htaccess dosyasını indirmelisin. Sonra bu dosyayı edit edip şu satırı eklemelisin:

    php_value upload_max_filesize 100M

    Diğer bir yöntem php.ini dosyası üzerinden işlem yapmak ama ücretsiz hostingde bu dosyaya erişmek mümkün değilmiş.

    alattin alattin (16999)