000webhost mu? Wordpress mi?

Site kuracağım ancak karar veremedim , 000webhost veya wordpress arasında kaldım mobilden yöneteceğim bu arada  😃

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    000webhost bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor

    buradaki yazımı oku.

    000webhost USOM (Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi) tarafından engellenmiş. Oradan alacağın ücretsiz alan adı Türkiye'den erişilemez olacak. Wordpress daha mantıklı olacaktır.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

      Wordpress senin için daha avantajlı olur. 000webhost gibi karışık, profesyonel bilgi gerektiren şeylere hiç girme. Ayrıca WordPress'in Android uygulaması da var. Oradan hızlıca yazı paylaşabilirsin.

      Bir de youtube'dan Wordpress.com derslerini mutlaka izle.. Günde 5 video izlesen kısa sürede Wordpress'in mantığını çözersin.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Dostum @farurhenho nun dediği gibi 000webhost çok karışık bir sistemi var wordpress kullanabilirsin daha kolay gelebilir sana ;) @fakiradam

        kralkatili123 kralkatili123 (26)
        5 yıl önce cevaplandı

          Kesinlikle wordpress

          tilakoit tilakoit (1)