0212 907 03 59 kime ait?

Telefonuma sürekli +902129070359 numaralı telefondan çağrılar geliyor, dolandırıcı olabilirler diye açmıyorum. İnternette de aradım bir bilgi bulamadım.  0212 907 03 59 kime ait nasıl öğrenirim?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

  • Ben de bulamadım internet üzerinde. Bi aç bakalım kimmiş dolandırıcıysa anlarsın. darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

+902129070359 bugün yine aradı açtım telefonu. Türk Telekom internet ile ilgili kampanyalardan bahseden otomatik bir arama çıktı. Limitsiz internet kampanyası varmış. Geçmek istiyorsanız 1 tuşuna basın filan dedi. Bir daha aranmak istemiyorsanız 2 tuşuna basın dedi 2 tuşuna bastım kapattım.

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce cevaplandı

  • Burada bizim ile çözümünü paylaştığın için teşekkür ederim 😉 darkcrak 4 yıl önce
  • @darkcrak rica ederim inşallah ben de bir gün uzman olurum :) acemiadam 4 yıl önce
  • Uzman olmak için çok çalışman gerekiyor :) @acemiadam darkcrak 4 yıl önce