0216 237 03 58 kime ait?

Telefonuma sürekli +90 216 237 03 58 numaralı telefondan çağrılar geliyor, dolandırıcı olabilirler diye açmıyorum. İnternette de aradım bir bilgi bulamadım.  0216 237 03 58 kime ait nasıl öğrenirim?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    +90 216 237 03 58 bugün yine aradı açtım telefonu. Türk Telekom internet ile ilgili kampanyalardan bahseden otomatik bir arama çıktı. Limitsiz internet kampanyası varmış. Geçmek istiyorsanız 1 tuşuna basın filan dedi. Bir daha aranmak istemiyorsanız 2 tuşuna basın dedi 2 tuşuna bastım kapattım.

    Daha öncede benzer numaralar aradı. Sanırım bunlardan kurtuluş yok. Bir daha aranmamak için 2 ye basıyorsunuz bu sefer farklı numaradan arıyorlar. +90 216 237 03 58 sizi de ararsa hiç açmayın doğrudan engelleyin arkadaşlar.

    acemiadam acemiadam (220)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Size kampanya sunacak neden engelliyin diyorsun anlamadım darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak boş kampanyalar. İnsanların gözünü doldurmaya çalışıyorlar. infinity 4 yıl önce