05555551500 gerçekten Türk telekoma mı ait?

Dün 05555551500 numaralı telefondan arandım. Bu arada Türk Telekom (avea) mobil hattım. Aynı paraya 6GB olan baika bir tarifye geçebilirsiniz filan dediler telefonda. Ama telefon numarasınaa güvenemedim. Gerçekten 05555551500 türk telekoma mı ait?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet telefon numarası Türk Telekıma ait. Daha önce beni de bu numara aradı. Ayrıca buradan numarayı teyit edebilirsin:

    https://arayankim.net/telefon/05555551500  "Bu telefon numarası Türk Telekom'a aittir. Türk Telekom bu telefon numarası üzerinden tarifeler, kampanyalar hakkında sizleri arayabilir, tarife değişikliği gibi işlemler için sizden onay alabilir. Telefon numarası güvenlidir."

    Ben de benzer bir işlem yaptım bu numara üzerinden bir sorun yaşamadım. Ben de senin gibi biraz pimpirikliyimdir. 0555 555 15 00  türk telekoma ait.  İşlem yapabilirsin.

    hakan hakan (15424)