0x0000001e kodlu mavi ekran hatası nasıl çözülür

Direksiyon setimin driverını yüklerken 0x0000001e kodlu mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum.Direksiyon setimin markası thrustmaster.Lütfen acil yardım

sjsjsj sjsjsj (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletim sisteminin sürümü ve yapısına uygun sürücüyü yüklersen belirttiğin mavi ekran hatası çözülür. Aksi halde sisteminde yada direksiyonun kendisinde bir bozukluk var demektir.

    Birde niye acil yardım istiyorsun, bunun için telaşen nedir? Bir an önce oyun oynamak için acil çözüm istenmez, değilmi?! Ayrıca acil yardım istenmesi site kurallarımızada ters düşüyor. Bunlarada dikkat göstermelisin.

    temmuz temmuz (12505)