(0xc0000005) Hatası

Bilgisayarımda herhangi bir programı açarken örneğin chrome'yi. chrome.exe - Uygulama Hatası başlığında Uygulama düzgün olarak başlatılamadı(0xc0000005). Uygulamayı kapatmak için Tamam düğmesine tıklatın. Hatası veriyor nasıl çözebilirim ?

mertcany mertcany (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    win7 iseniz kb 2859537  2872339  2882822 nolu güncellemeleri silmeyi  veya gizlemeyi bir deneyin.

    scmm scmm (16)
    9 yıl önce cevaplandı

      Uygulama Hatası Uygulama düzgün başlayamadı (0xc0000005) hatasının çözümü:

      KB 2859537 güncellemesini kaldırmalısınız.

      1. Yüklü Güncelleştirmeler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler altından Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.

      2. Kaldırmak istediğiniz güncelleştirmeyi yani KB 2859537 güncellemesini seçin ve sonra Kaldır'ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

      webtaki webtaki (-7)
      9 yıl önce cevaplandı

        bende kb 2859537  2872339  2882822 güvenlik güncelleştirmeleri gözükmüyor ama devil may cry oyununu açınca böyle bir hata çıkıyor lütfen yardım edin

        plazti plazti (1)