0xc000007b hatasının herşeye rağmen devam ediyor, 0xc000007b hatasını nasıl çözeceğim?

Merhabalar. 0xc000007b hatasını almaya devam ediyorum. Bu hatayı pes 2015 ve 2016'da alıyorum. Pes 2013'ü rahatlıkla oynayabiliyorum. Pes 2016 ve pes 2015 yükerken en sonunda zaten C++ prgoramını DirectX programını kendisi otomatik yüklüyor zaten oradan seçince. Sizin sayfanızdaki bu çözümlerden en alttaki DLL dosyası ile ilgili problemi düzeltmeyi denedim dediğiniz DLL dosyasını indirdim, daha sonra bilgisayarı güvenli modda açtım DLL dosyası içindekileri windows/system32 dosyası içine atarken msvcr100_clr0400.dll ​dosyasını atamadım. Onu atarken bu işlemi yapmak için yetkiniz yok uyarısını veriyor çünkü bana. Ve güvenli moddan çıkıp yeniden açtığımda hala aynı problemi aldım. Sorunum onu system32 klasörüne atamadığımdan dolayı mı devam ediyordur yoksa sorunum başka birşeyden mi? http://uzmanim.net/soru/uygulama-duzgun-olarak-baslatilamadi-0xc000007b-hatasinin-cozumu/3918

anilsay anilsay (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanim.net konusundaki çözümün işe yarayıp yaramadığını anlmak için msvcr100_clr0400.dll dosyasını da kopyalamış olmanız gerekiyor.Eğer bu dosyayı kopyalamadıysanız sorununuz aynen devam edebilir ve siz çözümün işe yaramadığını düşünebilirsiniz.Çünkü çözüm tam anlamıyla gerçekleşmemiş durumda.

    İlk olarak yetkiniz yok sorununu halledip ardından kopyalanamayan dosyayı tekrar kopyalayarak sorunu çözmeyi deneyin.

    Yetkisi yok sorunu için aşağıdaki başlıkta Çözüm 2: Windows 8 Erişim engellendi hatası (Tüm işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.) ugyulayın ve ardından kopyalanamayan dosyayı tekrar atarak deneyin.

    Not: Sisteminiz 64-Bit ise hem C:\Windows\System32 içine hem de C:\Windows\Syswow64 içine kopyalayın.

    Ayrıca aşağıdaki başlıkta FIFA 15 için 0xc000007b hatasının nasıl çözüldüğüne bakabilirsiniz.O yöntemi de uygulayabilirsiniz.Bu hata genelde birçok oyunda çıkabiliyor.Siz bu çözümü uygulayarak PES sorununuda çözeceğinizi düşünüyorum.

    Başlığa ulaşmak için tıklayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)