0xc000007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Beyler benim bilgisayara Far cry 4 ü yükledim bazı dll hataları çıktı onları hallettim yükledim yerine koydum sonrasında bu hayatı verdi 0x0...7b uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası. Bu hatayı düzeltmeye çok uğraştım, 3 gündür uğraşıyorum olmuyor. Bütün forumlarda baktım hepsini uygulamadım fakat olmuyor bu oyundan önce gta 4 far cry 3 benzeri oyunlar yükledim rahatlıkla oynadım böyle hatalar gelmemişti son 4 gündür de windows ürünü kopyası orjinal degil sorunu vardı windows a lisanslama yaptım artık windows ürünü kopyası da demiyor. Artık bu sorunu ben başka yolla nasıl çözecegim? Ya da teamwiewer yoluyla benim bilgisayarıma baglanıp kim halledebilir bu sorunu?

wwxraywor wwxraywor (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    bu arada bu sorunun çözümü bu forumda oldugunu biliyorum uyguladım fakat olmadıgı için birdaha soruyorum

    wwxraywor wwxraywor (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      FarCry 4 oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra açmaya çalıştığınızda 0x000007b hatası alıyorsanız bilgisayarınızda Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 veya 64 Bit sürümü eksik olduğundan bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

      Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 ve 64 Bit sürümleri yükleyerek 0x000007b hatasından kurtulabilirsiniz.

      Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 Bit (x86) indirmek için tıklayın.

      Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 64 Bit (x64) indirmek için tıklayın.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      6 yıl önce cevaplandı

        Bu hatnın aynısını alıyorum çözümünü bulabildiniz mi.

        atillademirci12 atillademirci12 (1)
        2 yıl önce cevaplandı

          Bu sorunun çözümünü şu şekilde çözebilirsiniz:

          İlk olarak bilgisayarınızdaki eksik olan driverleri yükleyelim.

          Çoğu zaman bu driverlerin eksikliğinden veya bu driverlerin bozulmasından kaynaklanan sorunlardan birisi.

          darkcrak darkcrak (5168)