1. 3M WebCam Ali nedir ?

1. 3M WebCam Ali nedir ? Bilgi  verirmisiniz .

mat7 mat7 (336)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adını ilk defa duyuyorum.

    Driver güncelleyici galiba.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      Ali bir donanım üretici. Bilgisayrınızda Ali'nin ürettiği bir Web kamerası mevcut sanırım.

      1.3 Web Cam Ali 'de onun yazılımı. Bilgisayarınızda bulunmasında bir sakınca yok. Hatta kaldırmasanız iyi olur.

      hakan hakan (15394)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Driver Booster programıyla birlikte yüklenmiş yeni fark ettim . Sakıncası yok dediniz fakat bu program benim iznim dışında yüklenmiş . Ve bu programı bilgisayarın hiç bir dosyasında göremiyorum. Sadece program kaldırda adı yazıyor hiç bir kısa yoluda yok ve ben bu işten rahatsız oldum . Kötü amaçlı olmasından endişe ediyorum ve kaldırmak daha aklıma yatıyor . Yinede tavsiyeniz aynı mıdır ? mat7 8 yıl önce