1.500 TL bütçem var hangi telefonu alabilirim?

Şarj süresi iyi olan ve kamerası hem gündüz hem de gece çekimlerinde başarılı olan bir telefon almak istiyorum hangi telefonu almalıyım (bütçe +150 artabilir)

berkesunarr berkesunarr (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1800 TL civarlarında bir telefon önerisi istiyorsun. Maalesef günümüzdeki telefon fiyatlarıyla istediğin özellikler pek örtüşmüyor. Biraz araştırdım birkaç tane önereceğim ama bunların genel olarak gece çekimi iyi olmayabilir.

    • Honor 7X
    • Huawei P Smart
    • Xiaomi Redmi S2

    Bu üçü 1800 TL civarlarında bulunabiliyor. Ama dediğim gibi kamerasından öyle üst düzey bir performans bekleme. Elbette yine iyi, ben Honor 7X kullanıyorum gayet memnunum. Sadece gece çekimlerinde tatmin etmiyor ama gündüz gayet güzel.

    Pil performansına daha çok önem veriyorsan;

    • Lenovo P2

    5100 mAh'lik bataryasıyla çok güzel bi pil performansı çıkarır. Yalnız kamerası o kadar da iyi değil bunu söyliyim.

    Bir de 2000'i biraz aşan ama yukarıdakilere göre nispeten daha iyi olan iki tane daha önerim var.

    • Huawei P20 Lite
    • Huawei Mate 10 Lite

    Bence kendini biraz daha zorlayıp P20 Lite almak daha mantıklı.

    Son olarak Samsung'tan da önereyim. Samsung Galaxy J7 Pro'ya bakabilirsin. O da fiyatına göre gayet iyidir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Xiaomi Redmi 5 Plus Alabilirsin.

      PUBG Kasmıyor Merak Etme :) :)

      Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB

      malgibiolan malgibiolan (307)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Xiaomi Redmi Note 5 alsam onun yerine 32gb olanından diyafram açıklığı redmi de daha kötü berkesunarr 5 yıl önce
      • @berkesunarr fark şu - - - > Redmi Note 5 - 3GB Ram - 32GB Hafıza - 1080P Kayıt çözünürlüğü - - - - -> Redmi 5 Plus - 4GB Ram - 64GB - 4K Kayıt Çözünürlüğü malgibiolan 5 yıl önce
      • Birde note 5 - - > 1.8 GHz - - - - - - - Redmi 5 Plus--> 2.0 GHx malgibiolan 5 yıl önce
      • Al Buyur Kıyasla - - - > https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/91261-107035/xiaomi-redmi-note-5_xiaomi-redmi-5-plus-64gb/ malgibiolan 5 yıl önce