1.90 upload hızıyla 2 saatlik video kaç saatte yüklenir?

Hız

Bu hız ile kaç saatte 2saatlik videoyu youtubeye yüklerim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu özel olarak araştırmana gerek yok. YouTube zaten sana söylüyor kaç dakika kaldığını..

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho :\ ozgurlol 5 yıl önce
    • Ayrıca 2 saatlik video diye bir şey olmaz. 2 saatlik videonun boyutu ne kadar? omercik 5 yıl önce

    Yükleme sırasında videonun süresi değil boyutu önemlidir iki sattlik video 50MB da olabilir 4GB da.  Süre üzerinden bunu hesaplayamazsın.

    alattin alattin (16984)