1 Ağustos 2018 Instagram durdu hatası

Xiaomi Mi 6 telefonda sürekli olarak instagram durdu Mi'ye hata raporu gönderilsin mi? falan diye hata veriyor. Yaşadığım bu instagram durdu sorununu nasıl çözeceğim?

Instagram durdu hatasını çözmek için ne yapmam lazım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram durdu sorununun sebebi nedir?

    Bugün itibariyle Xiaomi, Samsung, LG, Huawei, Lenovo, Vestel, General Mobile gibi bazı markaların telefonlarında instagram'a girmeye çalışırken "Instagram durdu" hatası veriyor. Yaşanılan instagram durdu hatası, instagram uygulamasında yapılan bir güncellemenin hatalı olmasından kaynaklı.

    Instagram durdu sorununun sebebi instagram'da yapılan bir güncellemenin cihaz yazılımıyla uyuşmayıp bir şekilde hata vermesi. Sorun karşı taraftan kaynaklandığı için de bizim yapabileceğimiz bir çözümü maalesef yok.

    Instagram durdu hatasının çözümü var mı?

    Instagram'a girmeye çalışırken çıkan "instagram durdu" hatasını bir şey yaparak çözemeyiz çünkü sorun tamamen instagram'dan kaynaklı. En kısa zamanda hatayı farkedip yeni bir güncellemeyle düzelteceklerdir.

    Instagram durdu sorunu en kısa zamanda düzelecektir, şimdilik beklemelisiniz.

    omercik omercik (9418)