1 bilgisayarı 4-5 bilgisayarmış gibi kullanma

Merhaba arkadaşlar kısaca yapmak istediğim şey şu.

Aynı bilgisayardan aynı anda farklı şeyler yapmak istiyorm .

Bende macro recorder programı var bu işlem yaparken bilgisayarımı kullanamıyorum.

Aynı anda bilgisayarı birden fazla kişi kullanabilir mi?

gnhn gnhn (7)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba.

    Macro recorder programı aktifken o anda hiç bir işlem  yapamazsınız. Fakat size şöyle bir önerim olucak.

    Bilgisayarınıza sanal PC kurabilirsiniz. Sanal pc nedir nerden bulabilirim ?  buradan ulaşabilirisiniz. Sanal pc ile bilgisayarınıza birden fazla işletim sistemi kurabilirsiniz.

    berk berk (224)