1 kereliğine pc uyku modundakyen fiş çekilirse ne olur?

Merhaba demin masaüstü bilgisayarım uyku modundayken abim kapalı sanıp pc nin fişini çekmiş.Bu herhangi bir sorun oluşturur mu?Şimdiye kadar hiç böyle bir şey olmadı devamında da olmaz acaba bir sorun çıkarır mı tek seferde?

beratmrl beratmrl (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir sorun oluşacağını sanmam ama Elektriği Direkt kesmek zarar verebilir. Zarar verme olasılığı kötü PSU'lar da daha yüksektir. Akım korumalı priz almanı tavsiye ederim, malum kış yaklaşıyor, elektrik altyapısının kötü olduğunu düşünürsek akım mkorumalı priz almakta fayda var. Tabii Akım korumalı priz tek başına yetmez.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Çok çok teşekkürler iyi geceler dilerim. beratmrl 3 yıl önce
    • Rica Ederim, İyi Geceler! @beratmrl hydra 3 yıl önce