1. nesilden 4. nesile geçtim sizce nasıl?

Arkadaşlar yeni anakart aldım bayağıdır h55 chipset kullanıyordum artık h81 kullanıyom parayı buldukça yapıyoruz.

Şu an 4 GB RAM, i3 4160, ekran kartı HD5500 mevcut.

andromobil andromobil (74)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem nesil olarak çok eski bir nesil, performansı da zaten ona göre. Oyun oynayacaksan zaten düşük performanslı bir sistem. Günlük kullanımda idare eder. Bir de SSD alırsın günlük kullanım için yıllarca götürür ama oyun için aynı şeyi diyemem.

    hydra hydra (3800)
    1 ay önce cevaplandı

    • Hocam ssd zaten var ama şuan 10gb ram var ama i3 4160 var anakart değiti ama o turbox du asus aldım andromobil 1 ay önce
    • yani şu an için idare eder ama gnücel bir sistem değil, turbox olması zaten her şeyi açıklıyor. @andromobil hydra 1 ay önce
    • asus h81m-d r2.0 aldım 400 tl ye andromobil 1 ay önce