1 ocak 2018 kota bilgilerini öğreneneme

merhaba arkadaşlar ben 1 ocak 2018 kota bilgilerini öğreneneme sorunu yaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz son gelen kayıt zamanı 01-01-2018 03:56:57 gösteriyor

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom TekŞifre hesabın varsa bir de https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do bu adresten giriş yapıp öyle öğrenmeyi deneyin. Eğer yine aynı sonuç alırsanız Türk Telekom bilgileri güncellemediği içindir. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

    Türk Telekom Müşteri Hizmetleri: 444 0 375

    omercik omercik (9418)