1 Tb Hardiske Windows 10 Yükleme Dosyası Yükledim 32 Gb olarak gözüküyor.

Merhaba sayın uzmanlar,

Bilgisayar format atmak istedim kurtarma dosyası bulunamadı yazdı. Bu sebeple Windows 10 yükleme dosyasını 1TB hardiske yükledim yükledikten sonra hardiskte tüm veriler silinde ve 32 GB olarak gözüküyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim

extremite extremite (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tamam gerek kalmadı teşekkürler arkadaşlar çözümü söylüyorum eğer sizinde başınıza gelmişse bilgisayar > yönet > disk yönetiminden aygıt takılı iken aygıtımızı buluyoruz sağ tıklıyoruz birimi sil sonra biraz sonra tekrar sağ tıklıyoruz birim yazan boş yere ekle diyoruz ordan en yüksek boyut seçili oluyor zaten disk formatını ayarlıyoruz NTFS olarak bıraktım ben Son butonuna basarak biçimlendirdikten sonra diskimiz biçimlendiriliyor. Herşey bittikten sonra diski kullanabilirsiniz geçmiş olsun

    extremite extremite (1)