1 TB HDD Marka Önerisi

-1

1 TB disk olarak öneriniz nedir? Hepsi aynı mıdır?

  • WD Blue
  • Seagate Barracuda
  • Toshıba P300

Genelde bu üç tanesi tercih edilir aralarında fark var mıdır sizce? Fiyatları zaten aşağı yukarı aynı.

hasan18 hasan18 (-99)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Link vermemişsin, karşılaştırma istiyor ve tercihleri soruyorsun. Senin yapman gerekeni bizmi yapacağız, ürünleri bulup karşılaştıracağız ve seni bilgilendireceğiz.

    İnsaf yahu!

    Tembellere yardım edemeyiz, kusura bakma :(

    Ama eğer genel değerlendirme istiyorsan evet, seninde belirttiğin gibi.. Üç aşağı beş yukarı birbirlerine benzerler. Ama bunu sormanında bir manası olmaz. Sanki kendi düşüncelerinin tasdiğini bekler gibi..

    Spor olsun diye değil fayda sağlasın diye sorular sorulmalıdır. Bu fayda hem sorana olacaktır hemde cevapları okuyan diğer site üyelerine. Böyle düşünülmelidir ve prensiplerde bu şekilde olmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 1 TB klasik olanlar işte. Niye bu kadar büyüttünüz? hasan18 6 yıl önce
    • Büyütmedimde kendin sormuşsun ve yine kendin cevaplamışsın, gereksiz gördüm. Ayrıca soruda olması gereken bilgiler yok, o sebeple.. @hasan18 temmuz 6 yıl önce
    • Hayır, genel olarak hepsinin 1 TB olanı klasikler zaten ya. hasan18 6 yıl önce
    • Onu açık olarak belirtmemişsin ama. Öyleyse @isimyoktr'de tavsiyesinde bulunmuş, en ideali SSD olacaktır. SSD 3.5" fiyatları çok yüksek, 2.5" fiyatlar ise daha makul (nispeten) ama bunun içinde desktop uyumu için kızak, dönüştürücü gibi ayrıca gerekecek @hasan18 temmuz 6 yıl önce

    • WD Blue öneririm.
    ouzdemirer ouzdemirer (-115)
    6 yıl önce cevaplandı

      ssd almanızı öneririm

      isimyoktr isimyoktr (3)