10.000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi bilgisayar hangisi?

Video editleme, film izleme, oyun oynama ve müzik yapmak için 10.000 TL bütçe ile alınacak en iyi bilgisayar hangisi?

farukazra farukazra (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Eee? Nerede linkler?

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Hangi bilgisayar olduğunu oda bilmiyor. Nasil bilgisayar alsam iyi diyior. Ne linkini soruyorsun. tektek 1 yıl önce

    Marka'si

    1. Lenovo
    2. Dell
    3. Acer

    Olabilir. Ram ne kadar yüksek olursa o kadar iyi. Işlemci AMD Ryzen 5 3600x üstü  olsun. Onlar daha hizli çalişiyor. Artik bütçenin ýetdiği kadar. Benim tavsiyem bu Eğer yetmiyorsa üstüne biriktirip ala bilirsin çünki her istediğin zaman değiştirile bilecek bir şey değil. Aldiğin zaman iýisini al uzun süre kullan.

    tektek tektek (6)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Adam bilgisayar diyor sen laptop markası öneriyorsun. Bir diğer cümlende masaüstü bilgisayar işlemcisi öneriyorsun. Daha hızlı çalışıyor vs diyorsun. hydra 1 yıl önce
    • Laptop bilgisayar değilmi???? Ayrica Önerdiğim markalarin hepside masaüstü bilgisayar. Bizde anliyoruz herhalde bir az. Ayricada önerdiğim işlemci yeni işlemciler ve değierlerinden daha hizli. tektek 1 yıl önce

    Merhaba,

    İstediğiniz kullanım amaçlarına uygun olarak laptop olarak bu bilgisayarı: Laptop

    masaüstü olarak bu bilgisayarı: Masaüstü

    tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

    • O masaüstü bilgisayar alınmaz. hydra 1 yıl önce
    • Neden? Arkadaşa en fazla işlemci ve alan lazım olacak. 1TB alan var ve işlemcisi fiyata göre iyi. Bu fiyata zaten 32gb ram hazır sistem bulmak zor, o yüzden 16gb fiyat performans. xbedirhanx 1 yıl önce

    Ben hp bir laptop almanı öneririm

    beratbozkurt2010 beratbozkurt2010 (1)