10 gun geçtikten sonra Windows 11 den windows 10 a dönmek için bilgisayarın kendi ayarlarindan sıfırlar isek yine windows 11 şeklinde mi kurulur?

Windows 10 a geri dönmek için illa bir usb e Windows 10 İSO şu mu yüklemeniz gerekiyor

kullanici663399 kullanici663399 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 10'a dönersen Windows 10'a dönmüş olursun. Temiz kurulum yapmak için ISO'yu USB'ye yazdırıp o şekilde kurulum da yapabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Uzmanım.net YouTube kanalında bu konu ile ilgili bir video var. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

      Uzmanım.net Win11'den Win10'a geçme

      xbedirhanx xbedirhanx (836)
      2 yıl önce cevaplandı

        Windows 10'a geri dönmek için bilgisayarınızı ayarlar kısmından sıfırlarsanız windows 11'i sıfırlamış olursunuz fakat bilgisayarınızı kurtar bölümünden Windows 10'a geri dön yaparsanız bilgisayarınızı sıfırlamadan geri dönmüş olursunuz.

        Windows 10'a geri dönmek için https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 bu link üzerindeki uygulamayı deneyebilirsiniz.

        Not: https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 daha önceden denemedim fakat denemekten zarar gelmez.

        Eğer önerdiğim programram işe yaramazsa bilgilerinizi yedekleyip bilgisayarınıza windows 10 usb belleği ile temiz kurulum yapmanızda fayda var.

        darkcrak darkcrak (5168)