100-150 ₺'lik mikrofonlu kulaklık önerir misiniz?

 Notebook bilgisayarım da tek jak girişi var. Hem kulaklığı, hem de özellikle mikrofonu güzel çalışan mikrofonlu kulaklık önerir misiniz? Zoom, skype için almak istiyorum.

 Şimdiden teşekkürler

rainy rainy (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulak içi kulaklık senin için araştırdım.

    Logitech Ultimate Ears™ 350vi Ses Yalıtımlı Kulakiçi Siyah Kulaklık (985-000336) 118,21 TL

    Rampage SN-RX10 ORTHUS 3,5mm Esnek Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık 1474047 138,08 TL

    Sennheiser CX 80S Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık, Siyah 184,72 TL biraz büçceni aşabilir fakat ses konusunda çok iyi bir marka.

      darkcrak darkcrak (5168)