100 e kadar nasıl yazdırılır

echo $a[0][0];
echo $b[0][0];
echo $a[0][1];
echo $b[0][1];
echo $a[0][2];
echo $b[0][2];
echo $a[0][3];
echo $b[0][3];
echo $a[0][4];
echo $b[0][4];
echo $a[0][5];
echo $b[0][5];
echo $a[0][6];
echo $b[0][6];
.
echo $a[0][100];
echo $b[0][100];

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    // Php basit bi örnek net bi açıklama yapmadıgın için dizileri saydırcagını varsayıyorum

    // Örnek Dizi
    $dizi = [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10];

    // Count dizinin sayısını buluyor kullanmamın sebebi örnek 100 kadar saydırcan 80 içerik varsa  kalan 20 döngüde hata veriyor o yüzden dizide olan eleman sayısı kadar döngü çalışmasını saglıyoz

    $sayi = count($dizi);

    for($i=0;  $i<$sayi; $i++){

        echo $dizi[0][$i];
    };

    // $dizi[0][$i] ;
    Böyle dene

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Peki bunu nasıl tablo içerisine alabilirim. tablonun ilk sutünunda numaralandırma olacak şekilde. @krsn misty 4 yıl önce
    • php html kulanıma bak ordan yapabilirsin basitce krsn 4 yıl önce
    • Siz yapabiliyosanız çözümünüzü güncelleyebilir misiniz @krsn misty 4 yıl önce

    -1

    Merhaba ,

    Ne yapmak isteniyor. Bat dosyasında mı 100 e kadar sayılacak veya hangi programlama dilinde 100 e kadar saydırılacak. Onun bilgisini paylaşır mısın?

    Örnek Python 'da

    a=0

    for a<=100:

    a=a+1

    print(a)

    bu kod 0 dan 100 e kadar sayım yapılmaktadır. Senin yapmak istediğin nedir bildirebilirsen yardımcı olurum.

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • etikette yazdığı gibi phpde. verdiğim örnekteki noktalı yeri doldurmak istiyorum. misty 4 yıl önce
    • Ben soruyu anlamadığım için yardımcı olamayacağım. Soruyu anlaşılır yazmak cevap almanın birinci önceliğidi.r :D :) huseyinkkamer 4 yıl önce