100 TL bütçe için kablosuz bluetooth kulaklık önerisi?

dediğim gibi var mı önerisi olan kullanan çevresinde gören 100 tl bi bütçem  var şu tipten kablosuz olsun!

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşağıya iki tane bırakıyorum. Bakar ve tercihine göre ikisinden birini alırsın.

    Xiaomi Mi Max - M90 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

    Philips SHQ1400CL/00 ActionFit Kulakiçi Kulaklık

    Bu arada resimdeki kulaklıklara kulakiçi kulaklık deniyor. İnternette "kablosuz kulakiçi kulaklık" diye aratarak daha fazla ürün bulabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • efendim teşekkür ederim ama ben daha çok airpod tarzı arıyorum sıfır kablo semm65 5 yıl önce

    50 - 100 Lira arası bluetooth kulak içi kulaklıklar - hepsiburada (tıkla)

    50 - 100 Lira arası bluetooth kulak içi kulaklıklar - gittigidiyor (tıkla)

    Hiç birini kullanmadım. Ürün bilgileri blunan sayfalarda daha önce satın alan ve kullananların yorumlarını okursun, o doğrultuda karar verirsin.

    temmuz temmuz (12505)