100 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık?

Merhaba

100 TL civarında alabileceğim en iyi bilgisayar kulaklığı hangisidir?

rzgr rzgr (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bütçe de ki kulaklıkların çoğu hemen hemen aynı özellikte aynı kalite de, çünkü Gamemax, Frisby, Everest, Gametech gibi ürünler birbirlerinden çalıyor, aslında çalmak da denmez :)

    Ne amaçla kullanacaksın?

    27 TL daha arttırılırsa aşağıda ki ürün alınabilir, kullanmadım ama görünüşü hoş duruyor.

    Preo My Game Gaming Kulaklık MG12 = 127 TL

    Eğer Arttıramazsan;

    Preo My Game Gaming Kulaklık MG11 = 97 TL

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim @hydra aslında dahili mikrofon olmasa da olur. Çok oyun oynamam ama ses kasmamı engellemeyecek ve kulağımı rahatsız etmeyecek bir yapı olursa çok güzel olur. Bu attıklarınız bu özellikleri sağlar değil mi rzgr 3 yıl önce
    • Ses kasıyormusun? Hangi oyunlarda? 80 liralık kulaklıkla çok rahat ses kasıyorum, aslında her şey kulaklık ta bitmiyor biliyorsun :) Mikrofonsuz kulaklık yok maalesef, bulamadım, hepsinde dahili mikrofon var. Kulağını ilk hafta rahatsız edebilir bu bütçe de ki kulaklıklar, açtıkta, yumuşattıkça kullandıkça rahatlayacaksın, ben 80 liralık kulaklıkta ilk günler de biraz sıkıyordu kulağımı şuan böyle bir sorun yok gayet rahat bir şekilde kullanıyorum @rzgr Ayrıca bu bütçe de ki kulaklıklar da yüksek performans bekleme. hydra 3 yıl önce
    • Cs, valorant gibi fps oyunlarında. O zaman ben önerdiğinizi alayım teşekkür ederim alışırım herhalde ben de :) rzgr 3 yıl önce
    • Profesyonel olarak oynuyorum, AWPer'ım CS:GO'da rankım DMG bu 80 liralık kulaklıkla bile çoğu iyi kulaklığa sahip oyunculardan iyi ses kasabiliyorum, önemli olan kulaklık değil oyunculuk :D. Kasacağını düşünüyorum, zaten elo'n yüksek ise ses kasmanın pek bir önemi yok. Alışacağını düşünüyorum, rahat gibi görünüyor kulaklık @rzgr hydra 3 yıl önce
    • Haklısın Hocam iş bilekte bitiyor :D Çok teşekkür ediyorum öneri için:) rzgr 3 yıl önce
    • Rica ederim ;) hydra 3 yıl önce
    • @hydra hocam tam alıyordum da bir arkadaş preo kullandığını ve Çin çakması bir ürün olup birkaç haftada bozulduğunu söyledi. Durum böyle mi gerçekten rzgr 3 yıl önce
    • Bilmiyorum, araştırdım pek bir şey elde edemedim ama bu ürüne bakabilirsin ; https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/frisby-g1414b-mikrofonlu-gaming-oyuncu-kulakligi-yeni-seri-P146272926 G1465R var bende, memnun sayılırım @rzgr hydra 3 yıl önce
    • https://www.hepsiburada.com/frisby-fhp-g1414b-kulakustu-oyuncu-kulaklik-pm-bd805370 hocam aynıysa burada daha ucuz galiba @hydra rzgr 3 yıl önce
    • Evet aynı @rzgr hydra 3 yıl önce
    • @hydra kulaklığım geldi hocam. Teşekkür ederim tekrar:) Bu arada usb kısmını takmasam olur mu? Sadece ışıklar için mi gerekiyor usb gücü? rzgr 3 yıl önce
    • Evet takmasan olur sadece ışık için USB girişi @rzgr hydra 3 yıl önce

    https://www.hepsiburada.com/rampage-sn-r9-oyuncu-siyah-kirmizi-mikrofonlu-kulaklik-p-BDUCZLKPC-28753?magaza=Nethouse&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQiAv8PyBRDMARIsAFo4wK2rFbIpzrKYbB4rTr2AnFevalwDL6uNOWstEXQvr_bw5gVQvkHxxrYaAsegEALw_wcB buyurunuz

    Eger istemezseniz şunu alın onuda istmezseniz hydra nin kine bakın

    https://www.hepsiburada.com/frisby-fhp-g1414b-kulakustu-oyuncu-kulaklik-p-bd805370

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim rzgr 3 yıl önce