1000-12000 TL arası telefon önerileri

 Merhaba. Babama 1000-1200tl civarinda telefon almayi dusunuyorum. Baba telefonu denildiginde aklinizda biseyler canlanmistir. Whatsapp, facebook ve youtube disinda pek bi uygulama kullanmaz . aklimda gm 5 plus var fakat sizin yazinizda kronik sorunlari oldugundan bahsetmissiniz. Siz hangi telefonu onerirsiniz?

Tesekkurler.

onur11 onur11 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Xiaomi Mi A1, Mi Max 2, Redmi Note 4, General Mobile GM6 ve yeni duyrulan GM8 modelini öneririm.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ithalatci garantili almayi pek dusunmuyorum. Yinede tesekkurler gm 8i duymamistim onur11 6 yıl önce
    • GM 8 daha çiçeği burnunda, 999 TL'lik bir fiyatı var. Tercih edilebilir bence. @onur11 omercik 6 yıl önce

    Benim kendi tecrübelerimden tavsiyede bulunayım casper via m1 kullanıyorum telefonla ilgili bir sıkıntı yaşamadım performans olarak heryönden beni tatmin etti diyebilirim şimdi de casper via m2 model telefonu bir arkadaşım önerimle satın aldı arkadaşımın da yeterince memnun telefonu bir incelemeni isterim tecrübe olarak tavsiyem casper via m2 ama incelenicek başka telefonlarda var xaomi marka telefonlarıda öneririm performans açısından seni memnun eder general mobile önermem gm5+ ilk çıktığında bende almıştım çok sorun yaşadım geri iade yaptım yeni çıkan general mobile telefonlarına da güvenim kalmadı.

    umuttt umuttt (207)