1000-1400TL Akıllı Telefon Tavsiyesi

Merhaba ben akıllı telefon almak istiyorum.Öncelikle telefonun şarjının uzun süre dayanmasını istiyorum.Kamera özelliği pek fazla önemli değil ama çokta kötü olmasın net fotoğraflar çekebiliyim.Oyun performansı çokta iyi olmasına gerek yok silah oyunları v.s yarış oyunları oynamıyorum,Clash Of Clans,Clash Royale gibi oyunlarda iyi oynamamı sağlıcak telefon istiyorum.Telefon donmasın kasmasın.Telefonun dış görüntüsüde güzel olsun şık tasarımlı.Var mı böyle telefon 1000-1400tl arası akıllı telefon? :)

cemozdemir cemozdemir (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Performans ve kamera anlamında 1000-1400 TL aralığında en iyi seçim LG G4 olacaktır.

    Ancak senin aradığın özellikler şarj süresinin uzun olması ve tasarım. Bu bağlamda Lenovo Vibe P1 tercih edebilirsin. 5000 mAh batarya ve Snapdragon 615 işlemci seni tatmin edecektir.

    Ek olarak biraz daha bekleyerek GM 5 Plus kullanıcı yorumlarını araştırabilirsiniz. GM 5 Plus kağıt üzerinde fiyatına göre harika bir cihaz. Ancak General Mobile ürünlerine temkinli yaklaşmakta fayda var.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

      Snapdragon 615 Teknosa Bimeks v.s yerlerde yok.GM telefonlarını sevmiyorum.Başka varmı şarjı uzun giden

      cemozdemir cemozdemir (47)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Snapdragon 615 bir telefon değil. Yonga setinin ismi. Lenovo Vibe P1 cihazında bulunuyor. Lenovo Vibe P1 alabilirsin. Ortalama olarak şarjı 2.5-3 gün gidiyor. brsozl 7 yıl önce
      • Başka hangi telefonlarda Snapdragon 615 işlemcisi var cemozdemir 7 yıl önce
      • Xperia M4 Aqua, Smart 6, T60, aklıma gelenler. Ancak aralarında en güncel ve iyi cihaz Lenovo Vibe P1. brsozl 7 yıl önce
      • Lenovo Vibe P1 güzelde aklımda sorular var.Sesini sonuna kadar açtığında cızırtı ediyormu öyle diyenler var.Bide yeni gelen güncellemede sorun var diyorlar.Bugün almayı düşünüyorumda 1299tl'Ye teknosadan. cemozdemir 7 yıl önce

      Lenovo Vipe P1 Turbo haziran ayında gelecekmiş onuda bekleye bilirsin fiyatı nekadar olur bir bilgim yok ama ikisinin arasındaki farkları yazayım

      Normalinde= 2 GB Ram 13 mp Kamera

      Turbo= 3 GB Ram 16 mp Kamera

      Diğer özellikleri aynıymış tabiki beklemeye ne kadar değer onu bilmiyor bu konulardan pek anlamadığımdan. Bilgiyide Lenovo helpdesk'den aldım bu arada.

      Bu iksine farklı birde Asus Zenfone Max var aynı 5000 mah batarsayı ama diğer özelliklerini pek bilmiyorum.

      kutlugalp kutlugalp (136)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Normalini alıcam bugün sorun çıkmazsa.Sağol turboya gerek yok :) cemozdemir 7 yıl önce
      • Teflefonu aldın mı aldıysan bir kaç sorum olacakda kutlugalp 7 yıl önce
      • Aldım kardeş buyur cemozdemir 7 yıl önce
      • Telefon bimeks de 1050 tl ye düşmüştü para bulsam alacaktım ama ben parayı bulana kadar fiyatı tekrar 1300 çıktı kısmet değilmiş :( 2 gb Ram sorun yaşatıyor mu yoksa yeterli bir deneyim sunuyor mu mesalâ arkada watsaap, face, instegram, birde herhangi bir oyun açık dursa geçişlerde kasma problemi yapıyor mu onu soracaktım. Birde herhangi bir kronik sorunu var mı gözüne çarpan bir sorun Ekran parlaklığı biraz azmış ama benim için çok önemli değil zaten en kısık da oynuyorum :D Son bir soru daha sorum bari :D -- Rehberede numaralar gözükmüyormuş bazen bu doğrumu internette okumuştum Şimdiden vereceğin cevap için eline sağlık Hayırlı günler dilerim kutlugalp 7 yıl önce
      • 3gb ram modelini alabilcekseniz almanızı tavsiye ederim. Mesela ben Online kafa topu oynuyordum messengerdan mesaj geldi 2-3 saniye kasma oluyor. Rehberde numaralar gözüküyor. Parlaklığı bende en kısıkta kullanıyorum bazen çok azcık açıyorum. Konforlu moda almanızı tavsiye ederim gözünüzü az yorar. Süper parlak modu görmediniz galiba yada beğenmeyenler var onlar kör olmak istiyor galiba :)) cemozdemir 7 yıl önce
      • Birde güneş ışığında fazla kullanmayın telefonu kullandıysanız telefonu kapatıp açın renginin biraz açık olduğunu görürsünüz onuda sağda güç tuşuna basın sonra yeniden basın (uzun basmayın :D ) cemozdemir 7 yıl önce
      • Evet ekranın siyahlığı azalıyor ama sonradan kapatıp açma tuşuna basarsanız geçiyor cemozdemir 7 yıl önce
      • Mesela telefonu açtınız siyah rengi azalmış ekranı kapatma tuşuna basın 2-3 saniye bekleyin sonra ekranı açın düzeldiğini görürsünüz cemozdemir 7 yıl önce
      • Benim anlamadığım o bir hatamı telefon kendimi yapıyor Ve sonradan kalıcı bir sorun olmaz değilmi Kusura bakma biraz fazla soruyorum ama ağustoy ayı geldi artık turbo modeli gelecek ona göre alacağım inşallah. kutlugalp 7 yıl önce
      • Telefon güneş ışığına maruz kalıca 10-20dk filan öyle oluyor. cemozdemir 7 yıl önce
      • Evde kullanırsanız sorun yok işyerinde okulda filan. Güneş ışığına fazla maruz kalmasın kalırsa dediğim gibi güç tuşuna basın ekran kapansın yeniden basın güç tuşuna açılsın geçiyor. cemozdemir 7 yıl önce
      • Tamam sağolasın aklımda başka soru kalmadı zaten :D vibe p1 turbo bu ay gelirse inşallah bir bakarım nasıl diye para bulursam inşallah alırım. kutlugalp 7 yıl önce