1000 Liraya Telefon Tavsiyesi ACİL!!

Merhaba benim yaklaşık 1000 1100 lira kadar bi bütçem var ve telefon alacağım şuan düşündüğüm casper via m1 gm 5 plus ve asus zenfone 2 var ama hangisini alacağım konusunda karasızım uzun süredir bakıyorum gm 5 plus ısınıyor diyenler var bu doğrumu benim aklıma yatan gm 5 plus cidden kuvvetli donanımı var ama kararsızım zenfone fiyat olarak fazla geliyor bütçeme ayrıca çok kalın ve kaba bir cihaz önerilerinizi bekliyorum

recepsamet22 recepsamet22 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bence düşünmen bile hata gm5 plus al yada bir alt özellikleri olan android one 4g almalısın samsung veya diğer markalarla bu telefonları karşılaştırdığın zaman samsungun ilk ürettiği android telefonların çoğu belli bir süre sonra yavaşlayıp kasma yaparkan general mobile ilk androidlerinde kasma ve donma hiç yok denecek kadar azdı ve general mobilenin gm 5 plus veya android one 4g  gibi şimdiki ürünlerini düşünürsen hata sıfır diyebiliriz ne donma ne başka hatalar çok hızlı telefonlar yani anlatmak istediğim samsung  gibi bir dünya markası ilk ürettiği telefonlarda böyle hatalar verirken general mobile gibi sonradan parlayan bir markanın ürettiği ilk telefonlar çok başarılı  ve kusur yok denecek kadar az bence gm 5 plus veya android one 4g.

    abdulbaki abdulbaki (75)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bence General mobile gm5 plus alınmalı ben general mobile g4 kulllanıyorum hiçbir kasma ısınma gibi sorunlar yaşamıyorum.General mobile gm5 plusun ilk serilerinde ısınma problemleri olması normaldir fakat sonraki serilerde düzeltilip satışa çıkarılıyor yani şu anda general mobile gm5 plus alırsan sıkıntı olmıycaktır.Tabi şarjdayken oynarsan ısınması doğal olur.Telefon ısınıyor falan diyenlerin hepsi ilk çıktığı zamanlarda almışlardır yani ilk seri olduğu için birçok hata olur sonradan düzelterek 2. 3. serilerini çıkartıyolar hatalar düzeltilmiş bir şekilde.

      Eğer oyun oynıycaksanda tüm oyunları sıkıntısız şekilde oynayabilirsin.

      ardahd ardahd (631)
      7 yıl önce cevaplandı

        Teşekkürler bende Discovery 1 var discoverynin ilk modeli yaklaşık 3 3.5 yıl oldu ve telefon 3 kişi tarafından kullanıldı şuan hali paramparça ama normaldir çünkü kullanan gavur gibi kullandı :D neyse bende zaten gm5 plus düşünüyroum en çokta 2.5 d ekran ve incelik hele rose gold rengi ve 3gb ram 32 gb hafıza cidden süper ancak ısınma sorunu ve bildirimin gelmediği söyleniyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

        recepsamet22 recepsamet22 (1)