1000 tl altı en iyi akıllı telefonlar nelerdir garanti ithalatçı olabilir.

1000 tl altı en iyi akıllı telefonlar nelerdir garanti ithalatçı olabilir acil hemen alacağım nokia olmasim

fanmatik fanmatik (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Ben bu aralar p9 lite honor 7 g4 ve zenfone 2 düşünüyorum. (Bende telefon arıyorum)

    alfasquad alfasquad (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ben Asus almayi düşünmüyorum çünkü çok kaba duruyor

      fanmatik fanmatik (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Bence general mobile gm5 plus alabilirsin gayet iyi bir telefon.

        ardahd ardahd (631)
        7 yıl önce cevaplandı

          ben teknoloji marketine gidip 1000 tl civarındaki telefonları inceledim genaral mobile gm5 plus uygun gibi ama kullanıcı sorunlarının arasında ısınma sorunu çok var tavsiye etmem ve de casper via m1 madelini şiddetle öneririm performans testlerinde gm5 ten düşük olabilir ama telefonu sürekli kullanmak için en uygunu casper'ın via m1 modeli

          umuttt umuttt (207)
          7 yıl önce cevaplandı

            Sony Xperia M4 Aqua
            Huawei P8 Lite
            Asus Zenfone 6
            Turkcell T60
            Samsung Galaxy E5
            LG G4 Beat
            Huawei G7
            Lenovo S90

            General Mobile Discovery 2

            Microsoft işletim sitemi seversen : Microsoft Lumia 640 XL

            bunlar alınabilir.

            tilakoit tilakoit (1)