1000 TL'ye kadar alınabilecek en iyi telefon hangisi?

Benim  bin liralık bir bütçem var en uygun cep telefonunu önerir misiniz? Bütçeme uygun hangi telefonu telefon önerirsiniz?

Aklımdaki telefonlar casper via m1, genaral mobile gm5 plus önerilerinizi bekliyorum.

umuttt umuttt (207)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    gm5 almayı düşünüyordumda telefonda ekran siyahlığı,kapanma,fazla ısınma gibi sorunlar varmış dün gidip baktım tasarım olarakta hoş değil ekranının köşeleride siyah olduğu için pek hoş durmuyor onun için tercihlerimin arasında değil.teşekkürler.

    umuttt umuttt (207)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ben de GM Plus 5 Öneririm TÜrkcell T70 de var Oda güzel dir :)

      huseyinking huseyinking (-50)
      7 yıl önce cevaplandı

        Kesinlikle general mobile gm5 al derim.

        ardahd ardahd (631)