1000TL Apu Sistem Önerisi

Merhaba, 1000TL apu sistem toplamayı düşünüyorum fakat ddr4 gelmesini bekleyemeyeceğim 1,2 gün içinde sipariş vermem lazım.Grafik takıntım yok en düşük ayarlarda olsun ama kasmasın o yeter.Upgrade etmem bu yüzden güç kaynağının yüksek olmasına gerek yok.İşlemci Amd a10 7860K düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Sizin için inceleme yaptım ve bir kaç tane bilgisayar sistemi topladım

    1. Sistem - 1.057,37₺ (Fiyatlar Vatan Bilgisayar Sitesinden Yararlanarak Yazılmıştır Döviz Kurunu Göre Değişkenlik Gösterebilir)

    Özellikler
    ------------------------------------------
    Ankart: MSI A68HM-E33 V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) VGA&HDMI
    İşlemci: Amd a10 7860K
    Hdd : WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB
    Ram : Crucial 8GB Ballistix Tactical LowProfile DDR3 1600MHz CL8 1.35V
    Kasa : FRISBY FC-5840B 350W MidT ATX SİYAH (GÜÇ KAYNAĞI KASANIN İÇİNDE BERABER)

    ↓ Donanımların Görseli ↓

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    2. Sistem - 1.132,06₺ (Fiyatlar Vatan Bilgisayar Sitesinden Yararlanarak Yazılmıştır Döviz Kurunu Göre Değişkenlik Gösterebilir)

    Özellikler
    ------------------------------------------
    Ankart: ASUS A58M-E AMD A58 FM2+ DDR3 2400Mhz (O.C.) VGA&DVI
    İşlemci: Amd a10 7860K
    Hdd :  WD 3.5" 500GB Caviar Blue 16MB Cache SATA 3.0 7200Rpm
    Ram : GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 2400MHz CL11 1.65V Dual Kit
    Kasa : FRISBY FC-S6035B 300W KULPLU SlimT ATX SİYAH (GÜÇ KAYNAĞI KASANIN İÇİNDE BERABER)

    ↓ Donanımların Görseli ↓

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    3- Sistem - 1.127,69₺ (Fiyatlar Vatan Bilgisayar Sitesinden Yararlanarak Yazılmıştır Döviz Kurunu Göre Değişkenlik Gösterebilir)

    Özellikler
    ------------------------------------------
    Ankart: ASUS A68HM-K AMD A68 Soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C) DVI&VGA
    İşlemci: Amd a10 7860K
    Hdd : Toshiba 2.5" 1TB SATA 2.0 8MB Önbellek 5400Rpm
    Ram : CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Siyah Tek Modül
    Kasa : THERMALTAKE V2 350W MidT ATX SİYAH(GÜÇ KAYNAĞI KASANIN İÇİNDE BERABER)

    ↓ Donanımların Görseli ↓

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkürler.Tam performans için ramleri GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX harddiski Toshiba 3.5" 500GB SATA 3.0 düşündüm 1. sisteme 1.066,36 TL tuttu 2400Mhz ramler bu anakartla uyumlu olurmu? ardahd 7 yıl önce
    • 1.sistem içinmi 2400 mhz uyarmı diye soruyorunuz tahatugyan 7 yıl önce
    • 1.sistemdeki anakart uyumlu olmaz ancak 2. sistemdeki ASUS A58M-E AMD A58 FM2+ DDR3 2400Mhz (O.C.) VGA&DVI anakartında kullanabilirsiniz tahatugyan 7 yıl önce
    • Evet 1. Sistem ardahd 7 yıl önce