1000tl lik telefon

Merhabalar buyuk bir magazadan 900tl hediye çekim var 100lira daha ilave edip telefon almak istiyorum.  1000liraya hangi telefon alinir.

kullanici20937 kullanici20937 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, 1000TL bütçeye alınabilcek en iyi telefon General Mobile GM5 Plus. Bu telefonla bütün oyunları rahat oynayabilirsiniz, kasma,ısınma gibi sorunlar yaşamazsınız pili rahat 1 günü çıkarır.

    ardahd ardahd (631)