1060 6 GB için Ethereum mining ayarları nedir? GTX 1060 6 GB Ethereum miningi nasıl yapılır?

GTX 1060 6 GB Ethereum miningi nasıl yapılır?

1060 6 GB için Ethereum mining ayarları nedir?

1060 ile Ethereum madenciliği yapacağım ne tür ayarları kullanmam gerekiyor?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GTX 1060 6 GB Ethereum miningi nasıl yapılır?

    Yukarıdaki konuya giderek Ethereum madenciliğini nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

    1060 6 GB için Ethereum mining ayarları nedir?

    Öncelikle şunu belirtmem lazım. Aynı ayarları başka marka ve model ekran kartında stabil çalışmayabilir. Örneğin 1060 6 GB'ınız var MSI'da stabil olurken ASUS'da stabil olmayabilir. Bu konuda kendi tecrübelerimi sizlere aktaracağım. Öncelikle ayar yapabilmemiz için MSI Afterburner adlı yazılıma ihtiyacımız var. Yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz;

    Benim Ethereum ayarlarım bu şekilde;

    Curve Editor'den 820 mV'den itibaren 1400 MHz sabitleyebilirsiniz.

    Yukarıdaki ayar sayesinde 19 MH/s civarı alıyorum.

    Özet:

    • Miner: NBMiner
    • Driver: 471.68
    • GPU: 1060 6 GB
    • Marka/Model: ASUS Expedition
    • Mining Overclock: -180 Core Clock, +653 Memory Clock, %63 Power Limit, %78 Fan hızı.
    • Havuz: Crazy Pool

    Overclock sonrası oluşacak tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

    hydra hydra (3800)