11 Temmuz 2018 Snapchat durduruldu hatası

11 Temmuz 2018 tarihinde Snapchat açılmayaya ve Snapchat durduruldu hatası vermeye başladı.

Snapchat durduruldu hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    11 Temmuz 2018 Snapchat durduruldu hatasının sebebi ve çözümü nedir?

    Snapchat uygulaması son güncelleme ile birlikte bazı telefonlarda snapchat durduruldu hatası vermeye başladı.

    Eğer telefonunuzda chapchat uygulamasında hata alıyorsanız sebebi son gelen güncelleme. Sorunun şuan için tek çözümü eski sürüm chapchat yüklemek. Bunun dışında bir çözüm yolu yok. Kısa süre sonra gelecek olan güncelleme ile snapchat durduruldu hatası çözülecektir. Beklemek istemeyenler buradan eski sürüm snapchat yükleyebilirler:

    Eski sürüm snapchat indir: https://snapchat.tr.uptodown.com/android/old

    murat murat (12492)