11 YILLIK MONİTÖR TEHLİKELİ Mİ?

Merhaba, elimde şuan kullandığım asus lcd monitör var ve tam 11 yıllık. bunun patlama vs tehlikesi var mıdır? ( çok ısınıyor ve kulağını dayadığında cızırtı gibi bir ses çıkartıyor )

hsyn01 hsyn01 (52)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır tehlike değildir, monitörler patlamaz öyle kolay kolay, cızırtı sesi benim 9 yıllık IPS monitörden de geliyor ara sıra, adaptörden de geliyor olabilir o ses.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Tehlikeli bir  durum yok. Ömrü dolunca bozulur. Patlama, çatlama olmaz.

      hakan hakan (15424)